אני מציע

טיפול פסיכולוגי

טיפול נפשי, אני ואת (או אתה) יחד במה שתרצי להעלות בפגישות. הטיפול ממוקד במקום בחיים בו את נמצאת עכשיו ומטרתו להביא להטבה נפשית עם הקשיים איתם את מתמודדת. כחלק מהתהליך הטיפולי, לפעמים נלך קצת אחורה בזמן בשביל להבין דברים חשובים ולפעמים דווקא נשייט קדימה, לעבר העתיד והחלומות במטרה להבין איך לממש אותם. ובצורה קצת יותר ממוקדת, בטח כבר ראית שאני מציע טיפול בחרדה, טראומה, דיכאון, משברים, קשיים ביחסים בין אישיים. אני גם מזמין לטיפול את מי שלא בהכרח מתקשה מאוד במשהו כרגע ודווקא רואה בטיימינג הזה הזדמנות להתפתחות עצמית ממקום של הרחבת והעמקת ההכרות עם עצמו.

 

טיפול פסיכולוגי לאחר שימוש במשני תודעה

אין לראות בשירות זה המלצה לצריכת חומרים משני תודעה.

בתמציתיות, יתכן והייתה לך התנסות מעשירה שתרצה להעמיק בה יותר, להבין אותה ולהפוך אותה לסיטואציה שמלווה אותך גם הלאה או אולי אותה ההתנסות הייתה דווקא מסעירה מידי, הביאה להצפה של זכרונות קשים, חרדה ואולי נשארה עוד איזה שהיא תחושת “ביניים” כזאת שקשה ממש לרדת ממנה לקרקע ולחזור לאיזון. בשני המקרים אני מזמין אותך לפנות אלי ואעשה את המיטב לעזור לך.

 

יציאה ממסגרות אשפוז וחזרה לחיי היום יום 

אנחנו יודעים שהכניסה למסגרת אשפוזית על רקע נפשי היא בדרך כלל ממש לא פשוטה אך גם היציאה ממנה מהווה לא פעם מורכבות ייחודית ומשמעותית. במסגרת עבודתי במרפאה לטיפול נפשי במרכז לבריאות הנפש טפלתי באנשים רבים שסיימו את האשפוז ושעדיין הזדקקו לטיפול נפשי. לא פעם עלו תחושות של דימוי עצמי נמוך, חשש מחזרה לחיים השגרתיים, שאלות לגבי תעסוקה, חיפוש כיוון חדש בחיים ועוד. במפגשים שלנו נוכל לעסוק בנושאים אלו ובנושאים אחרים במטרה לעזור לך להשיג את התשובות הנכונות לך, להפיג את הבלבול ולצאת לדרך ברורה יותר.

 

פגישת יעוץ והכוונה ראשונית

פגישה זו נועדה למי שאינו יודע לאיזה סוג של עזרה הוא זקוק ומעוניין לבחון זאת יחד איתי. השיחה היא תכליתית וממוקדת בשלושת הסעיפים הבאים:

 

1. לעזור לך להבין ממה את או אתה סובלים.

2. לעזור לך להבין מה הטיפולים או הדרכים המתאימות ביותר לשפר את מצבך.

3. להבין איפה ניתן לקבל את הטיפול שיכול לעזור לך.

 

בפגישת היעוץ נעבור דרך שלושת התחנות האלו יחד. לאורך הפגישה תספר על עצמך וגם אמקד אותך בעזרת שאלות מנחות. יחד נאפיין את הקושי עמו את או אתה מתמודדים. בנוסף, נדבר על אפשרויות טיפוליות שונות מתוך כוונה למצוא את האפשרות שמתאימה לך בצורה הטובה ביותר. כאשר נגיע להחלטה אכוון אותך לכתובת מתאימה בשביל לקבל את העזרה שנראית לי הטובה ביותר עבורך.

יצירת קשר