אני מציע

 

טיפול פסיכולוגי

טיפול נפשי, אני ואת (או אתה) יחד במה שתרצי להעלות בפגישות. הטיפול ממוקד במקום בחיים בו את נמצאת עכשיו ומטרתו להביא להטבה נפשית עם הקשיים איתם את מתמודדת. כחלק מהתהליך הטיפולי, לפעמים נלך קצת אחורה בזמן בשביל להבין דברים חשובים ולפעמים דווקא נשייט קדימה, לעבר העתיד והחלומות במטרה להבין איך לממש אותם. ובצורה קצת יותר ממוקדת, בטח כבר ראית שאני מציע טיפול בחרדה, טראומה, דיכאון, משברים, קשיים ביחסים בין אישיים. אני גם מזמין לטיפול את מי שלא בהכרח מתקשה מאוד במשהו כרגע ודווקא רואה בטיימינג הזה הזדמנות להתפתחות עצמית ממקום של הרחבת והעמקת ההכרות עם עצמו.

טיפול פסיכולוגי לאחר שימוש במשני תודעה

*אין לראות בשירות זה המלצה לצריכת חומרים משני תודעה

בתמציתיות, יתכן והייתה לך התנסות מעשירה שתרצה להעמיק בה יותר, להבין אותה ולהפוך אותה לסיטואציה שמלווה אותך גם הלאה או אולי אותה ההתנסות הייתה דווקא מסעירה מידי, הביאה להצפה של זכרונות קשים, חרדה ואולי נשארה עוד איזה שהיא תחושת "ביניים" כזאת שקשה ממש לרדת ממנה לקרקע ולחזור לאיזון. בשני המקרים אני מזמין אותך לפנות אלי ואעשה את המיטב לעזור לך.

פגישת יעוץ והכוונה ראשונית

פגישה זו נועדה למי שאינו יודע לאיזה סוג של עזרה הוא זקוק ומעוניין לבחון זאת יחד איתי. השיחה היא תכליתית וממוקדת בשלושת הסעיפים הבאים:

1. לעזור לך להבין ממה את או אתה סובלים.

2. לעזור לך להבין מה הטיפולים או הדרכים המתאימות ביותר לשפר את מצבך.

3. להבין איפה ניתן לקבל את הטיפול שיכול לעזור לך.

בפגישת היעוץ נעבור דרך שלושת התחנות האלו יחד. לאורך הפגישה תספר על עצמך וגם אמקד אותך בעזרת שאלות מנחות. יחד נאפיין את הקושי עמו את או אתה מתמודדים. בנוסף, נדבר על אפשרויות טיפוליות שונות מתוך כוונה למצוא את האפשרות שמתאימה לך בצורה הטובה ביותר. כאשר נגיע להחלטה אכוון אותך לכתובת מתאימה בשביל לקבל את העזרה שנראית לי הטובה ביותר עבורך.

יצירת קשר