פטריות פסילוסיבין

פטריות פסילוסיבין

מה הן פטריות פסילוסיבין?, מתי התחיל השימוש בהן ובאילו נסיבות?, למה המחקרים בהן חוזרים להתקיים בימינו?, מה הם הסיכונים בנטילתו?, תשובות לשאלות אלו במאמר זה…

קרא עוד »
איש צורח

פוסט טראומה

מה היא פוסט טראומה?, איך מתפתחת פוסט טראומה?, מה הם המרכיבים העיקריים של הפרעה פוסט טראומטית?, מתי לפנות לעזרה? במאמר הבא ניתן למצוא תשובות לשאלות אלו.

קרא עוד »

סכיזופרניה ומיתוסים

האם סכיזופרניים אלימים?, האם הם יכולים לעבוד?, האם אפשר לעזור להם? במאמר הבא על סכיזופרניה ומיתוסים ננפץ יחד את המיתוסים וסטיגמות בקרב לוקים בסכזיופרניה!

קרא עוד »
איש עצוב בחליפה

ממה נובעת חרדה?

במאמר זה אסביר מהי חרדה, איך ההיסטוריה של החרדה משפיעה על ההווה, למה חרדה היא חשובה לנו ומתי היא יוצאת מכלל שליטה ולא משרתת אותנו.

קרא עוד »

מה זה הפרעות אישיות

מה זה הפרעת אישיות? נכתב על ידי אדם קהתי, פסיכולוג קליני מומחה.   מה זה הפרעות אישיות? אתחיל בנימה אישית, קטגוריזציה של האישיות המבוססת

קרא עוד »
מטבעות

כמה עולה טיפול פסיכולוגי?

מה הן האפשרויות הקיימות כיום לטיפול פסיכולוגי?, מה הם המחירים לטיפול פסיכולוגי במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי ? במאמר הבא ניתן למצוא תשובות לשאלות אלו ועוד..

קרא עוד »
מים

טיפול פסיכולוגי בדיכאון

טיפול פסיכולוגי בדיכאון. כיצד טיפול פסיכולוגי דינמי מטפל בדיכאון?, כיצד טיפול בגישת ACT מטפל בדיכאון? במאמר הבא אענה על השאלות האלו ועל שאלות אחרות בנושא זה

קרא עוד »

טיפול פסיכולוגי אונליין

טיפול פסיכולוגי אונליין נכתב ע”י אדם קהתי, פסיכולוג טיפול פסיכולוגי אונליין ותמיכה נפשית באינטרנט, הם לא תחומים כאלו חדשים בארץ ובכלל העולם. היום אפשר

קרא עוד »
אישה מבולבלת

טיפול בטראומה מורכבת

טיפול פסיכולוגי בפוסט טראומה מורכבת. כיצד טראומה מורכבת מתפתחת?, איך היא משפיעה על עיצוב האישיות של האדם? ואיך לטפל בה? תשובות לשאלות אלו ועוד במאמר זה.

קרא עוד »
אישה מבוגרת מדוכאת

טיפול בדיכאון

במאמר הבא אעסוק בשאלה האם ניתן להתמודד עם דיכאון ואציע שתי אפשרויות מעשיות להתמודדות עצמית עם דיכאון.

קרא עוד »
איש חבול

התקף חרדה

במאמר זה אסביר מה היא הפרעת חרדה, במה היא מתאפיינת ואיך היא מתבטאת במשורים רגשיים, גופניים, מחשבתיים והתנהגותיים

קרא עוד »

הפרעת חרדה מוכללת

מה היא הפרעת מוכללת?, מה הם התסמינים?, איך הפרעת חרדה משפיעה על החיים ומה אפשר לעשות בשביל לשפר את המצב. במאמר הבא אתיחס לשאלות אלו ועוד..

קרא עוד »
נערה

הפרעת חרדה

במאמר זה אסביר מה זה התקף חרדה, כיצד הוא יכול לבלבל ולהראות כהתקף לב, מה הם המצבים שמעוררים סיכון להתקף חרדה וממה הם נובעים.

קרא עוד »
נעל צהובה ונעל אדומה

הפרעות אישיות

מה הן הפרעות אישיות?, איך מתפתחות הפרעות אלו?, איך המודל הפסכיאטרי מבין אותן ואיך המודל הפסיכולוגי מבין אותן? במאמר זה ניתן למצוא תשובות לשאלות

קרא עוד »
ילד עצוב

דיכאון, קווים לדמותו

במאמר הזה אני עונה על שאלות כמו מזה דיכאון, מהיכן מגיע ומתפתח הדיכאון, כיצד לברר האם אדם סובל מדיכאון, מה צריך בשביל להתמודד איתו ובאילו מקרים לפנות לעזרה.

קרא עוד »

בעיות תקשורת בזוגיות

איך יחסים בעבר משפיעים על זוגיות בהווה?, למה קשה להסתדר עם בן או בת הזוג ואיך אפשר לשפר את היחסים ואיך דימויים של עולם, ערים וארצות קשורים לכל זה?

קרא עוד »
קליניקה לטיפול פסיכולוגי

איך לבחור טיפול נפשי?

במאמר הבא אדבר על צעדים חשובים ביותר לבחירת מטפל נפשי, על הדברים החשובים ביותר להצלחה של פסיכותרפיה. כמו כן, אפרט על תהליך ההכשרה של הפסיכולוג הקליני.

קרא עוד »
בקבוק LSD

LSD

מה הוא LSD?, מה הקשר בין חומרים פסיכואקטיביים ותחלואה נפשית?, כיצד נתגלתה השפעתו של חומר זה לראשונה?, מה הם הסיכונים בנטילתו? תשובות לשאלות אלו ועוד בפנים..

קרא עוד »

יצירת קשר

דילוג לתוכן