פטריות פסילוסיבין
dupo

פטריות פסילוסיבין

מה הן פטריות פסילוסיבין?, מתי התחיל השימוש בהן ובאילו נסיבות?, למה המחקרים בהן חוזרים להתקיים בימינו?, מה הם הסיכונים בנטילתו?, תשובות לשאלות אלו במאמר זה…

קרא עוד »
איש צורח
dupo

פוסט טראומה

מה היא פוסט טראומה?, איך מתפתחת פוסט טראומה?, מה הם המרכיבים העיקריים של הפרעה פוסט טראומטית?, מתי לפנות לעזרה? במאמר הבא ניתן למצוא תשובות לשאלות אלו.

קרא עוד »
dupo

סכיזופרניה ומיתוסים

האם סכיזופרניים אלימים?, האם הם יכולים לעבוד?, האם אפשר לעזור להם? במאמר הבא על סכיזופרניה ומיתוסים ננפץ יחד את המיתוסים וסטיגמות בקרב לוקים בסכזיופרניה!

קרא עוד »
איש עצוב בחליפה
dupo

ממה נובעת חרדה?

במאמר זה אסביר מהי חרדה, איך ההיסטוריה של החרדה משפיעה על ההווה, למה חרדה היא חשובה לנו ומתי היא יוצאת מכלל שליטה ולא משרתת אותנו.

קרא עוד »
מטבעות
dupo

כמה עולה טיפול פסיכולוגי?

מה הן האפשרויות הקיימות כיום לטיפול פסיכולוגי?, מה הם המחירים לטיפול פסיכולוגי במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי ? במאמר הבא ניתן למצוא תשובות לשאלות אלו ועוד..

קרא עוד »
מים
dupo

טיפול פסיכולוגי בדיכאון

טיפול פסיכולוגי בדיכאון. כיצד טיפול פסיכולוגי דינמי מטפל בדיכאון?, כיצד טיפול בגישת ACT מטפל בדיכאון? במאמר הבא אענה על השאלות האלו ועל שאלות אחרות בנושא זה

קרא עוד »
אישה מבולבלת
dupo

טיפול בטראומה מורכבת

טיפול פסיכולוגי בפוסט טראומה מורכבת. כיצד טראומה מורכבת מתפתחת?, איך היא משפיעה על עיצוב האישיות של האדם? ואיך לטפל בה? תשובות לשאלות אלו ועוד במאמר זה.

קרא עוד »
אישה מבוגרת מדוכאת
dupo

טיפול בדיכאון

במאמר הבא אעסוק בשאלה האם ניתן להתמודד עם דיכאון ואציע שתי אפשרויות מעשיות להתמודדות עצמית עם דיכאון.

קרא עוד »
איש חבול
dupo

התקף חרדה

במאמר זה אסביר מה היא הפרעת חרדה, במה היא מתאפיינת ואיך היא מתבטאת במשורים רגשיים, גופניים, מחשבתיים והתנהגותיים

קרא עוד »
dupo

הפרעת חרדה מוכללת

מה היא הפרעת מוכללת?, מה הם התסמינים?, איך הפרעת חרדה משפיעה על החיים ומה אפשר לעשות בשביל לשפר את המצב. במאמר הבא אתיחס לשאלות אלו ועוד..

קרא עוד »
נערה
dupo

הפרעת חרדה

במאמר זה אסביר מה זה התקף חרדה, כיצד הוא יכול לבלבל ולהראות כהתקף לב, מה הם המצבים שמעוררים סיכון להתקף חרדה וממה הם נובעים.

קרא עוד »
נעל צהובה ונעל אדומה
dupo

הפרעות אישיות

מה הן הפרעות אישיות?, איך מתפתחות הפרעות אלו?, איך המודל הפסכיאטרי מבין אותן ואיך המודל הפסיכולוגי מבין אותן? במאמר זה ניתן למצוא תשובות לשאלות

קרא עוד »
ילד עצוב
dupo

דיכאון, קווים לדמותו

במאמר הזה אני עונה על שאלות כמו מזה דיכאון, מהיכן מגיע ומתפתח הדיכאון, כיצד לברר האם אדם סובל מדיכאון, מה צריך בשביל להתמודד איתו ובאילו מקרים לפנות לעזרה.

קרא עוד »
dupo

בעיות תקשורת בזוגיות

איך יחסים בעבר משפיעים על זוגיות בהווה?, למה קשה להסתדר עם בן או בת הזוג ואיך אפשר לשפר את היחסים ואיך דימויים של עולם, ערים וארצות קשורים לכל זה?

קרא עוד »
קליניקה לטיפול פסיכולוגי
dupo

איך לבחור טיפול נפשי?

במאמר הבא אדבר על צעדים חשובים ביותר לבחירת מטפל נפשי, על הדברים החשובים ביותר להצלחה של פסיכותרפיה. כמו כן, אפרט על תהליך ההכשרה של הפסיכולוג הקליני.

קרא עוד »
בקבוק LSD
dupo

LSD

מה הוא LSD?, מה הקשר בין חומרים פסיכואקטיביים ותחלואה נפשית?, כיצד נתגלתה השפעתו של חומר זה לראשונה?, מה הם הסיכונים בנטילתו? תשובות לשאלות אלו ועוד בפנים..

קרא עוד »